Kvietimai dalyvauti konkursuose

Rgs 28, 2015

Pratęstas fotografijų konkursas „Kaime gyventi gera“


Žinote sėkmingai pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007 – 2013 metų programą (KPP) įgyvendintą projektą, o gal patys tokį įgyvendinote? Pasidalinkite tuo su visais! Siųskite fotografijas, kuriose užfiksuotas su KPP įgyvendinimu susijęs objektas, produktas ar vaizdas, ir dalyvaukite konkurse „Kaime gyventi gera“.

Iki spalio 10 d. dar laukiame Jūsų nuotraukų su projektais, įgyvendintais pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programą (KPP). Siųskite fotografijas, kuriose užfiksuotas su KPP įgyvendinimu susijęs objektas, produktas ar vaizdas, dalyvaukite konkurse „Kaime gyventi gera" ir laimėkite savaitgalį dviem asmenims Druskininkuose su edukacine ir poilsine programa.

Kas gali dalyvauti?

Visi Lietuvos fiziniai ir juridiniai asmenys.

Ką reikia padaryti?

Pateikti fotografiją, iliustruojančią KPP naudą ir jos poveikį Lietuvos žemės ūkio ir kaimo pažangai. Fotografijoje užfiksuotas objektas turi būti tiesiogiai susijęs su KPP įgyvendinimu ir atitikti konkurso temą „Kaime gyventi gera“.

Fotografijų objektai gali būti: žemės ūkio gamyba, perdirbimas ir realizavimas, aplinkosauga, kraštovaizdis, miškų ūkis, ekologinis ūkininkavimas, kaimo gyvenamoji aplinka, kaimo infrastruktūra, amatai, verslai, kaimo turizmas, renginiai, laisvalaikis, kaimo žmogus, bendruomeninė veikla, kt.

Konkursiniai darbai skirstomi į 4 potemes: pavasaris, vasara, ruduo ir žiema.

Dalyvis pateikdamas konkursui darbą nurodo potemę. Vienas dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip po vieną darbą kiekvienai potemei, t.y. ne daugiau kaip 4 fotografijas.

Reikalavimai

Fotografijos turi būti kokybiškos, pateikiamos jpg formatu. Su darbu reikia pateikti konkurso dalyvio anketą, užpildytą Word formatu (žr. apačioje).

Kam ir kaip pateikti?

Darbus galima teikti 3 būdais:

  • Siųsti paštu įrašytus į skatmeninę laikmeną (CD, DVD, kt.) adresu: Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras, Universiteto g. 8A, Akademija, 53341 Kauno r. (kartu į skaitmeninę laikmeną įrašoma užpildyta dalyvio anketa);
  • pristatyti tiesiogiai į Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centrą (darbo dienomis nuo 8 iki 17 val., 203 kab.) (darbai su anketa pateikiami įrašyti į skaitmeninę laikmeną);
  • siųsti el. paštu konkursai@zmmc.lt.

Kada tai padaryti?

Iki spalio 10 d.

Ką galima laimėti?

Darbus vertins komisija, sudaryta iš organizatorių atstovų ir profesionalių dizainerių, vadovaudamasi šiais kriterijais: konkurso užduoties įvykdymas, temos perteikimas, meniškumas.

Komisija išrinks kandidatus į nugalėtojus – po 3 iš kiekvienos potemės (iš viso 12). Jų darbai bus panaudoti 2016 m. kalendoriaus gamybai.

Kiekvienoje potemėje komisija išrinks po vieną nugalėtoją (iš viso 4).

Prizai nugalėtojams (prizų bus net 4!) – savaitgalis dviem asmenims Druskininkuose su 2 naktų nakvyne, pusryčiais ir vakarienėmis, vandens pramogomis ir edukacine programa (sūrių gamybos edukacinė programa ir amatų centro lankymas).

Paguodos prizai laukia ir kandidatų į nugalėtojus (jų bus 8) – edukacinė programa dviem asmenims su 1 nakties nakvyne Druskininkuose, pusryčiais bei vakariene ir vandens pramogomis.

Informacija apie nugalėtojus ir jų apdovanojimą bus paskelbta per 14 dienų pasibaigus konkursinių darbų priėmimui interneto svetainėse - www.zmmc.lt ir www.kaimotinklas.lt.

Apie konkursą

Konkurso tikslas – skleisti KPP gerąją patirtį ir parodyti KPP naudą Lietuvos kaimui bei jo pažangai. Specialusis tikslas – parengti 2016 metų kalendorių „Kaime gyventi gera“ su 12 atrinktų geriausių konkurso darbų, vaizduojančių visus metų laikus.

Konkursą organizuoja Žemės ūkio ministerija ir Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras.

Konkursinių darbų vertinimas

Darbus vertins komisija, sudaryta iš organizatorių atstovų ir profesionalių dizainerių, vadovaudamasi šiais kriterijais: konkurso užduoties įvykdymas, temos perteikimas, meniškumas.

Informacija apie nugalėtojus ir jų apdovanojimą bus paskelbta per 14 dienų pasibaigus konkursinių darbų priėmimui interneto svetainėse www.zmmc.lt ir www.kaimotinklas.lt.

Komisija išrinks kandidatus į nugalėtojus – po 3 iš kiekvienos potemės, iš viso 12. Jų darbai bus panaudoti 2016 m. kalendoriaus gamybai.

Kiekvienoje potemėje komisija išrinks po vieną nugalėtoją – nugalėtojai bus apdovanoti prizais!

Konkurso koordinatorė

Irma Minskienė, tel. (8 37) 39 70 70, mob. 8 699 17124, el. p. irma.minskiene@zmmc.lt

Konkurso nuostatai.doc

Dalyvio anketa.doc (būtina užpildyti)


Organizuoja:

Finansuoja: