Planuojami renginiai ir mokymai

Rgs 21, 2012

Šventinė Mykolinių mugė Rietavo parke 2012m. rugsėjo 29 d.


Paskutinį rugsėjo savaitgalį Rietave vyks jau tradicine tapusi Mykolinių šventė, sutraukianti į Rietavą daug žmonių tiek iš Rietavo, tiek iš kitų Lietuvos vietų ir netgi užsienio. Be kitų renginių, Rietavo parke vyks tradicinė šventinė Mykolinių mugė. Visiems Rietavo savivaldybės tradicinių ir regioninių produktų gamintojams reiktų pasiskubinti ir, prisigaminus savo produktų, atvykti į mugę prekiauti.

Vietinių regioninių produktų paklausa auga, ir Rietaviškiams iškyla uždavinys užpildyti šią nišą. Juolab, kad įvairios Rietavo organizacijos inicijuoja naujus projektus, skatinančius turistų atvykimą į Rietavą. Taigi, mieli Rietavo savivaldybės smulkieji gamintojai, kviečiame jus su sūriais, lašiniais, pyragais, daržovėmis, uogienėmis ir visokiomis kitomis jūsų išmonėmis į Mykolinių mugę. Parodykite kuo turtingas ir ypatingas Rietavas ir tuo pačiu apturėkite naudos.

 

Mugė vyks 2012 m. rugsėjo 29 d. 13 val., mugės pradžia - 13.00 val.

Prekiauti bus galima savo seniūnijų kiemeliuose.

Prašome registruotis pas savo seniūnus ir bendruomenės pirmininkus.

 

Rietavo savivaldybės interneto svetainėje rasite pilną Mykolinių šventės programą (http://www.rietavas.lt/go.php/lit/GERBIAMI_RIETAVO_SAVIVALDYBES_GYVENTOJAI/1219)

 

Gauta informacija pasidalinkite su savo kaimynais ir draugais, pakvieskite ir juos dalyvauti!