Planuojami renginiai ir mokymai

Kov 15, 2011

Renginiai kovo 17, 18 d.


Informuojame apie š.m. kovo 17, 18 dienomis vyksiančius renginius:

1. Vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“ vykdydama projektą „Rietavo krašto tautinio paveldo produktų kūrėjai bei jų gaminami tradicinių amatų gaminiai, teikiamos tradicinės paslaugos“ š.m. kovo 17 dieną organizuoja seminarus:

9.00 val. - „Tradicinių amatų gaminių rinkodaros formavimas: prekė, kaina, pateikimas, rėmimas“;

14.00 val. - „Kooperacija (bendradarbiavimas) plėtojant turizmą ir regioninius produktus“.

Seminarai vyks adresu: Rietavo verslo informacijos centre, Oginskių g. 8, Rietavas

Išklausiusiems seminarus bus išduodami sertifikatai.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki 03 16 d. 17.00 val. tel. 8 448 68202, el. paštu administratore@rietavovvg.lt arba adresu Oginskių g. 8. Dalyvių skaičius ribojamas.

Pridedama: seminarų programa – 1 lapas.

2. Š.m. kovo 18 d.konferencija „Tradiciniai amatai ir gaminiai siekiant darnios kaimo plėtros“, kuri vyks Žemaitijos kolegijoje, 321 auditorijoje, L. Ivinskio g. 5, Rietave. Konferencijos pradžia 10.50 val., organizatorius Vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki 03 17 d. 17,00 val. tel. 8 448 68202, el. paštu administratore@rietavovvg.lt arba adresu Oginskių g. 8. Dalyvių skaičius nėra ribojamas.

Pridedame:  Kvietimą į konferenciją – 1 lapas;

Konferencijos dalyvių sąrašą – 5 lapai;

Konferencijos programą – 2 lapai.

Šalia konferencijos, foje veiks paroda-pardavimas, todėl norintys pademonstruoti arba parduoti gaminius (maisto ir ne maisto produktus) prašome ypatingai skubiai iki rytojaus t.y. iki 03 15 d. 17.00 val. Informuoti, prasinešti apie norą pristatyti gaminius arba informaciją apie NVO, kaimo bendruomenes (bendruomenės tikrai turite dar iš BPD laikotarpio parengtus stendus apie įgyvendintus projektus) būtų labai gera proga juos dar kartą parodyti visuomenei.

 

3. Be to vyks pavasario mugė, turgelis lauke prie Žemaitijos kolegijos, kurios metu ne tik galėsite pristatyti savo gaminius (maisto ir ne maisto) tačiau ir parduoti bei įsigyti kitų pagamintų gaminių. Pardavimas vyks per kelias vietas:

a) Sūriai, duona, lašiniai, pyragai, molinukai, įvairūs dirbiniai ir kt. Produkciją galite organizuotis ir/ar organizuoti prie bendruomenių kiemelių (panašiai kaip per Mykolines), lauke prie Žemaitijos kolegijos.

b) Karšti patiekalai: cepelinai, kastinys su bulvėmis, plokštainiai, spurgos, arbata, kava, gira esame sutarę, kad turėsite galimybę pardavinėti kolegijos sporto salėje. Perspėjimas atitinkamai pasiruoškite (vienkartiniai indai, maišeliai, ir t.t.).

Būtina! Norinčius prekiauti, pavieniai asmenys ar per kaimo bendruomenes, prašome informuoti mus tel. 8 448 68202, el. paštais verslas@rietavovic.ltadministratore@rietavovvg.lt arba adresu Oginskių g. 8, Rietavas.

 

4. Paroda ir konferencija vyks renginio “Versli Lietuva” metu. Tai verslumą skatinantis renginys, kuriame įvairių sričių specialistai, aukštojo mokslo atstovai, sėkmingi verslininkai ir pramogų pasaulio atstovai dalinsis žiniomis, patirtimi ir sėkmės istorijomis, kaip pradėti ir sėkmingai plėtoti verslą. Renginio pradžia 9.30 val. Dalyvių skaičius nėra ribojamas.

Renginiai ir visas jūsų dalyvavimas tiek kaip smalsuolis ir kaip pardavėjas yra nemokamai – naudokitės išskirtine galimybe.

 

Tiesa, šio renginio “Versli Lietuva” metu, bus dalinami krepšeliai, kitaip vadinami vaučeriai. Jie bus dalinami registracijos metu, būtina atvykus užsiregistruoti pasirašytinai ir pasiimti paketą kuriame bus ir vaučeriai.

Pridedame:  Kvietimą į renginį “Versli Lietuva” – 1 lapas;

Renginio “Versli Lietuva” programą – 1 lapas;

Informacija apie vaučerius – 2 lapai.