Kvietimai dalyvauti konkursuose

Bir 29, 2020

Kviečiame Jus dalyvauti apvalaus stalo diskusijoje (2020-06-30 d. 13.00 – 17.00 val.)


Vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“ įgyvendina projektą „Veik Rietave“ Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0005 ir kviečia Jus dalyvauti organizuojamoje apvalaus stalo diskusijoje.

Kvietimas atsisiuntimui

Diskusijos metu bus aptariamos šios temas:

  • diskusija apie erdvių pritaikymą turizmo paslaugų teikimui ir turizmo paslaugų tinklo veikėjų įtraukimas (diskusija vyks vaikštant po Rietavo dvaro sodybą su Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejininkais);
  • pasiruošimas mokymams.

Diskusijos yra puiki pradžia atrasti naujas verslo galimybes, paslaugų teikėjai gali susipažinti su užsakovais, o užsakovai gali atrasti unikalią paslaugą ar produktą.

Kviečiame dalyvauti Rietavo gyventojus, organizacijų atstovus, kurie dirba ar nori darbuotis turizmo paslaugų sektoriuje. Ypač laukiame mažų įmonių savininkų ir darbuotojų bei savarankiškai dirbančių asmenų, kurie pradėjo individualią veiklą pagal pažymą ar verslo liudijimą pernai arba šiemet, o taip pat ir asmenų, ketinančių pradėti savo verslą, nes jau 2020 metų liepos mėnesį pradėsime verslumo mokymų ciklą, skirtą būtent šiai tikslinei grupei.

Diskusijos vyks:

Data ir laikas – 2020-06-30 d. 13.00 – 17.00 val.
Vieta – Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salė, Parko 5, Rietavas.
Registracija – el. p. rietavoiniciatyvos@rietavovic.lt arba tel./Faks. (8-448) 68 202.

Renginys nemokamas!

Finansuojama iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Projekto vykdytojas – Vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“.

http://www.rietavovvg.lt